InstaBIZ

Video/ A do ta donit edhe ju këtë kryebashkiake?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:33 - 22/10/15 |
b.f

UKRAINE- Kjo modele që shihni në video është 21 vjeç dhe kandidon për kryetare komune në qytetin Odessa të Ukrainës. Vetëm një javë para zgjedhjeve publikohet një video seksi e kandidates Valeria Prokopenko. Siç shkruan tabloidi Mirror, modelja e kishte bërë videon disa muaj më parë kur merrte pjesë në një konkurs bukurie. Videoja, mendohet se është publikuar nga kundërshtarët politik për të dëmtuar reputacionin e saj para zgjedhjeve që do të mbahen më 25 tetor. Në fakt mbetet për t’u parë nëse do ti shtrohen apo hiqen votat Valeria Prokopenko me këtë video:)

https://www.youtube.com/watch?v=mzdQ0F9K3yM

 

 

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas