-Jetë dhe Stil

Personat që flenë vonë natën janë më të zgjuarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:57 - 22/10/15 |
root

Për të gjithë ata që flenë vonë natën, ka lajme të mira. Sipas një studimi të fundit të “Psychology Today” personat që flenë vonë natën janë më inteligjentë se njerëzit e tjerë. Profesor Satoshi Kanazawa, shprehet se ata persona që e kanë QI e trurit më të lartë, kanë si qëllim të qëndrojnë deri vonë zgjuar dhe të zgjohen vonë në mëngjes.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas