Kronikë

Krujë/ Makina përplas për vdekje një këmbësor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:45 - 18/01/22 |
Opi Nion

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar pasditen e sotme në Krujë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreh orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanës, ku një automjet ka përplasur një këmbësor, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë.

“Rreth orës 17:30, tek rreth rrotullimi i Thumanë Krujë, një automjet ka goditur një shtetas këmbësor ende të pa identifikuar ku si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë menjëherë”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Pas