-U tha në Opinion

Korrigjimi i kufijve, Berisha: Argatët duan t’a shesin si projekt të tyre


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:24 - 13/09/18 |
b.f

Ish-kryeministri Sali Berisha, të enjten, deklaroi se marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë është një projekt serb dhe jo ashtu siç është komunikuar në media.

Berisha tha se dy apo tre argatë të Beogradit kanë marrë flamurin dhe ua shesin shqiptarëve si projekt të tyre, a thua se shqiptarët janë njerëz pa memorie historike.

Pas