Kryesore

Koronavirusi në Kosovë/ 21 raste të reja dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:35 - 03/11/21 |
Opi Nion

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka njoftuar se të mërkurën, më 3 nëntor, janë regjistruar 21 raste me koronavirus, pas kryerjes të 1.893 testeve.

Po ashtu bëhet me dije se në 24 orët e fundit është regjistruar vetëm 1 viktimë.

Autoritetet shëndetësore kanë thënë se 16 persona janë shëruar ndërsa 445 persona janë ende aktivë në koronavirus./Opinion.al

Pas