InstaBIZ

Klevis Balliu bëhet baba për herë të parë, publikon foton me të birin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:47 - 07/04/21 |
Opi Nion

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar foto me vogëlushin.

Ish-deputeti shprehet se ky është një takim që nuk mund të përshkruhet dot me fjalë dhe nuk mund të mos e ndante dhe me miqtë e tij.

“Të dashur miq. Sot kam vendosur të ndaj me ju lajmin më të rëndësishëm, më të lumtur të jetës time. Sot unë dhe bashkëudhëtarja e jetës time jemi bërë prindër për herë të parë.

Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë. Por këtë moment nuk mund të mos e ndaja me ju miqtë e mi të mirë në kohë të bukura dhe të vështira. Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi”, shkruan Balliu.

Ndërkohë, Balliu ka vendosur të mbajë “sekret” partneren, nënën e djalit të tij./Opinion.al

Pas