InstaBIZ

Kivanç Tatlitug dhe e shoqja pushtojnë mediat turke, ja për çfarë fliten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:57 - 23/10/18 |
el ida

Ai është një nga aktorët më të famshëm në Turqi dhe shumë i dashur edhe për publikun shqiptar. Kivanç Tatlitug dhe bashkëshortja e tij Basak Dizer janë një prej çifteve më të përfolur nga mediat turke. Duket se simpati të madhe në publik ka fituar edhe Basak.

Sipas raportimeve të mediave turke asaj i është ofruar të jetë imazh i një firme të njohur veshjesh. Por është detyruar të mos e pranojë. Mesa duket aktori ka shfaqur xhelozi dhe nuk do që bashkëshortja e tij të ekspozohet, prandaj e ka detyruar Basak të mos pranojë ofertën tunduese.

Basak dhe Kivanç kurorëzuan dashurinë e tyre rreth dy vite më parë me një dasëm madhështore.

Pas