Etiketë: xhelozi

Video/Berisha dhe goli që i dha fitoren skuadrës 

Futbollisti u masakrua me hanxhar…

Policia braziliane ka zbuluar detaje rrëqethëse të vrasjes së futbollistit Daniel Correa Freitas, 24-vjeçarit që u gjet pa jetë dhe i masakruar të shtunën. Sipas hetuesve, një dëshmitare kyç ka ...