InstaBIZ

“Kimikati”:Xhensila, burrin katunar, vetë nga Kolonja, reagon këngëtarja


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:52 - 07/10/18 |
el ida

I njohur nga të gjithë si “Kimikati”, këtë të dielë në emisionin e ri BE Coffe në Klan, Olsi Bylyku ka bërë një batutë . Ai ka ngacmuar gruan e kolegut të tij Bes Kallaku.

“Kur bën dhe ajo Xhensila, burrin katunar, vetë nga Kolonja edhe këndon si me qenë goca e Sabri Fejzullahut”-tha “kimikati”, duke përcjellë të qeshura në studion e të Dielës Shqiptare.

Por këngëtarja vetë nuk e ka anashkaluar këtë batutë, duke postuar përmes rrjetit social videon shoqëruar me disa fytyra të qeshura.  Ajo e ka marrë me sportivitet batutën e Olsit.

Pas