InstaBIZ

Këngëtari shqiptar lyen flokët, blen bojën në supermarket


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:01 - 07/10/18 |
b.f

Këngëtari i njohur Kastro Zizo gjithmonë e shpreh mendimit e tij pa dorashka. Kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme teksa ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”.

Zizo së bashku me dy këngëtarët e tjerë Eneda Tarifa dhe Robert Berisha, promovuan këngën më të re “Çuna dhe goca”.

Por gjatë emisionit, Kastro pranoi se i lyen flokët në shtëpi. Madje ai zbuloi edhe çmimin e bojës, 6 mijë lekë të vjetra në supermarket. “Në shtëpi i kam lyer. Mi kanë lyer. 6 mijë lekë të vjetra bën boja në supermarket”, ka shtuar Kastro.

Ndërsa moderatori e ngacmoi Zizon që të lyente thonjtë ashtu siç Robert Aliaj, por këngëtari i përgjigjet: “Po përtoj se i ha. Nuk është se i kam problem t’i lyej”.

Pas