InstaBIZ

Kim Kardashian zbulon përse iku duke qarë nga ‘Met Gala’


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 24/11/19 |
xhu lia

Personazhi i njohur Kim Kardashian është shprehur gjatë një interviste se ka qarë në eventin “Met Gala” të vitit 2013.

Sipas saj i gjithë rrjeti e kishte tallur në event për veshjen e saj atë mbrëmje. Gjithashtu ajo u shpreh se gjatë performancës së Kanye ajo nuk ka qenë e pranishme:

“Kanye do të performonte dhe unë nuk isha e ftuar. E dija shumë mirë kush nuk donte që të isha atje”, -u shpreh Kim, duke thënë se në atë periudhë ajo ishte shtatzënë.

Më pas Kardashian shtoi se ishin larguar nga festa, bashkëshorti i saj e kishte komplimentuar për veshjen, por ajo ishte ndjerë keq pasi kishte parë memet kundër saj në rrjete sociale./Opinion.al/

 

Pas