InstaBIZ

Kim Kardashian “del bllof”, kryqëzohet nga ndjekësit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:24 - 12/11/19 |
el ida

Motrat e famshme Kardashian kanë prezantuar reklamën për koleksionin e ri të parfumeve KKW “Diamonds”.

Kim, Khloe dhe Kourtney kanë pozuar bashkë për imazhet e parfumeve personale që mbajnë emrat: “Origjinal”, “Oud” dhe “Citrus”. Ato shfaqen me flokët e kapur bisht dhe të veshura me buste në një ambient ngjyrë rozë pastel.

Por ajo që bëri lajm është se Kim Kardashian mbante unazën e fejesës që e ka dhuratë nga Kanye West. Unaza e diamantit me prerje 20 karat iu dhurua në verën e vitit 2016 por u raportua se ishte vjedhur në Paris gjatë grabitjes së po atij viti, ku supozohet se disa hajdutë i morën Kimit bizhuteri me vlerë 10 milionë dollarë.

Unaza mund të jetë riprodhim ose mund të jetë false, megjithatë fansat kanë ringritur dyshimet se vjedhja ishte thjesht një skup dhe nuk ka pasur kurrë një të tillë. Ata nuk i kanë ndalur komentet dhe akuzat ndaj saj duke u fokusuar më së shumti te fakti se ajo do të bëntë gjithçka vetëm për tu bërë lajm./Opinion.al

Pas