InstaBIZ

Khloe Kardashian tregon format bombastike në Instagram


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:36 - 23/10/18 |
b.f

Khloe Kardashian është shfaqur seksi dhe provokuese në një foto në Instagram.

Pjesëtarja e klanit Kardashian është shfaqur e veshur me rozë, duke treguar pjesët e saj intime.

Nuk është hera e parë që Khloe provokon fansat me foto.

Pas