Aktualitet

Kamioni bie nga ura në liqen, trupi i drejtuesit kërkohet me polumbarë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:24 - 29/06/20 |
Al Do

Një kamion ka dalë nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ka rënë në liqen.

Ende nuk dihet fati i shoferit të tij.

Sipas burimeve zytare nga policia bëhet e ditur se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen.

Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë  Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje. /Opinion.al

Pas