InstaBIZ

Ka Kim Kardashian, po ka edhe Abigail Ratchford


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:40 - 12/11/15 |
root

Kim Kardashian duket se ka një konkurrente shumë të fortë, sa i takon formave të saj trupore. Ajo është Abigail Ratchford, modele dhe ish futbolliste. Vajza seksi është duke punuar për një kalendar, ku siç është shprehur vet ajo, është inspiruar nga kopertina e Paper të Kim Kardashian.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas