-Jetë dhe Stil

Ka kalendar edhe për taksistët seksi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 06:30 - 22/11/15 |
root

Jeni mësuar që të shihni gjithnjë femra seksi në faqet e kalendareve, por këtë herë do të shikoni shofera “barkmëdhenj” taksie.

Sapo është publikuar kalendari  i taksistëve të New Yorkut dhe fotot e tij janë shpërndarë menjëherë në rrjetet sociale.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas