Aktualitet

Video tronditëse/ Marinari grek kërkon të mbysë gomonen me refugjatë. marinari turk i shpëton


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:00 - 22/11/15 |
b.f

Një video tronditëse e cila po qarkullon me shpejtësi nëpër mediat e ndërkombëtare, tregon kur një marinar grek kërkon të mbysë një gomone me refugjatë sirianë, të cilët shpëtohen më tej nga një marinar turk. Video është regjistruar më 12 nëntor, por vetëm tani është bërë i mundur publikimi i saj. Për më shumë shikoni videon dhe atë çfarë po ndodh sot me refugjatët në det.

 

KOMENTO (9)

Shkruaj nje koment

  1. ti ke p[seudonimin njeri po vetem njeri sje ti mo kurve e qelbet.o ta vrafte Allahu komplet ca njerez ti do.ai po i can gomonen o legen kurse ti ben si intresant.ti je rraca me e keqe o moter qim

  2. Po ju shqip tar pse moret rrugen per ne Europe.ne vitet 90 edhe ju te rrishit be vendin Tuaj..per nje jet me te mire? Kurse Ato po ikun nga lufta po ikun nga bytja e femijeve….inshallah Allahu I ndihmon..

  3. Ja qe ka dhe zemer zinj ne kete bot . Por zoti esht i madh qe shpetoj gjithata njerez ne radh te pare, por dhe qe nxori ne pa pisllekun e te ligut . Bravo Turtu Bravo ,Bravo.

Pas