InstaBIZ

Jo vetëm shoqe, mikesha e Houston rrëfen historinë e dashurisë mes tyre


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:34 - 08/11/19 |
xhu lia

Një nga personat më të afërt për këngëtaren e ndjerë Whitney Houston ka qenë mikesha e saj, Robyn Crawford. Ato kanë kaluar vite të tëra së bashku, dhe Crawford konsiderohet si njeriu më i besuar dhe besnik për Houston.

Por një fakt i ri rreth marrëdhënies së tyre është zbuluar pasi në vitet 80-të ato kanë qenë bashkë si partnere. Ka qenë pikërisht Crawford, e cila e ka zbuluar këtë histori dashurie në librin e saj “A song for you. My life with Whitney Houston”.

“Erdhi një moment kur ndjeva se duhet të mbroja shoqërinë tonë. Ndjeva nevojën të tregoja gruan mbrapa atij talenti të jashtëzakonshëm. Whitney e di që unë e kam dashur gjithmonë dhe e di se ajo me donte gjithashtu. Ne ishim gjithçka, e madje u betuam para njëra-tjetrës”, -është shprehur ajo.

Ky libër i ka surprizuar mjaft fansat e këngëtares së ndjerë./Opinion.al/

Pas