Te Fundit

Ja si Kombëtarja e futbollit të Kosovës e ka surprizuar Morena Tarakun


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:51 - 11/10/18 |
el ida

E bukur dhe gjithmonë në hap me brendet më të njohura botërore, Morena Taraku është gjithmonë një emër i lakuar në Kosovë.
Ajo u shpall Miss Kosova në vitin 2010.

Morena Tarakun me një foto të postuar në Instastory, ka treguar një dhuratë të veçantë që ka marrë nga kombëtarja e futbollit të Kosovës.

Bëhet fjalë për fanelën e Kombëtares të personalizuar me mbiemrin e bukuroshes së showbizzit.

 

Pas