Aktualitet

Lajmi i fundit/ Si u vranë duke drekuar dy punonjësit e bashkisë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:17 - 11/10/18 |
el ida

Janë ende te paqarta rrethanat e vrasjes së dy punonjesve të bashkisë Mat në fshatin Shelli pranë Macukullit.

Burime pranë Opinion informojnë se dy punonjesit e bashkisë ishin duke inspektuar punimet e një rruge. Ata kanë qenë duke drekuar në nje lokal kur një person i ka qelluar brenda ambjenteve. Nuk dihet ende emri i autorit dhe i dy punonjësve të bashkisë. *Vijon

Pas