InstaBIZ

Ja si kanë qenë vipat në fëmijëriBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:28 - 21/10/15 |
root

Ju i shihini tani që janë të suksesshëm, por dikur edhe ata kanë qenë të vegjël dhe shumë të bukur. Me kalimin e viteve duket se të gjithë bëhemi nostalgjik, prandaj dhe nëse i hedhim një sy profileve të tyre në rrjetet sociale do të gjejmë patjetër një foto, kur kanë qenë në moshë të vogël. Le ti shohim bashkë:

Rudina Magjistari

Para pak ditësh moderatorja e ëmbël e “Takimit të Pasdites” në Tv Klan, ka publikuar një foto të sajën kur ishte 1 vjeç. Rudina është bërë nostalgjike *tani që është në pritje të vajzës së saj), duke risjellë edhe njëherë në memorie fëmijërinë e saj të bukur.

12108291_10153033242237680_5211177292883642472_n

Manjola Nallbani

Mezzosopranon e njohur, Manjola Nallbanin e cila komentohet gjithnjë për format e saj perfekte (sidomos në plazh), këtë herë e shohim shumë bullafiqe nën çadër. Ka qenë revista “Bordo” ajo që ka publikuar një fotografi, të Manjolës kur ka qenë jo më shumë se 2 vjeçe.

manjola

Bleona Qereti

Ajo duhet të ketë qenë një fëmijë “rebel” dhe kjo nuk ka pikë diskutimi. Ja tek e shohim Bleona Qeretin me baluke dhe me bishtaleca me fjongo. Për të gjithë “mosbesuesit” e karrierës së saj, iu themi se Bleona ka nisur të këndojë që në moshë të vogël.

12081190_1636535876602791_1542745100_n

Samanta Karavella

Samanta Karavella nuk ka ndryshuar aspak nga koha kur ka qenë fëmijë dhe tani. Atë ëmbëlsi që ka patur në moshën dy vjeçare vazhdon ta ruajë edhe sot.

10846099_961294680547677_7813099451911469818_n

Elvana Gjata

Kjo bukuroshe me syza dhe me flokë të shkurtra si djalë, është … (nga buzëqeshja e gjeni shumë kollaj), Elvana Gjata. Ne e kemi marrë këtë fotografi nga rrjetet sociale, për t’iu treguar sesi ka qenë këngëtarja e mirënjohur shqiptare e vogël.

12179515_10207352618631658_1599573406_n

Dafina Zeqiri

Ta gjitha vajzat kur janë të vogla vdesin të veshin takat e mamit, apo të lyhen me buzëkuqin e saj. Të njëjtën gjë duket se ka bërë edhe Dafina Zeqiri në këtë foto. Me buzët e kuqe, Duffye ka pozuar gjithë qejf nga aparati fotografik.

Screenshot_2015-10-20-17-33-02-300x273

Flori Mumajesi

Në këtë foto Flori Mumajesi nuk besojmë se ka qënë më shumë se 5-6 muajsh. Ai duket se ka qenë një fëmijë shumë i shëndetshëm, sepse tulet i ka me shumicë në këtë fotografi. Atëherë dukej shumë i lezetshëm, por tani duhet ti heq patjetër tulet e barkut.

12179581_10207352609911440_1708887102_n

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas