-Jetë dhe Stil

Ja si kane qene pajisjet smart ne vitet ’80!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:24 - 29/11/15 |
root

Pajisjet inteligjente s’kane qene gjithnje keto qe jane sot. Fillimet e tyre ne vitet ’80 kane qene shume me problematike. Ketu po shihninnje ore smart Model Seiko te vitit 1984. Sic e shihni ora eshte e pajisur me disa funksione kryesori prej te cilave eshte ai i makines llogaritese. Kjo ore, pararendesja e orave smart qe perdorin sot celularet gjendet ne nje muze ne Nju Jork. I takon vitit 1984.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas