InstaBIZ

Ja me çfarë kënge e vë Nora Istrefi në gjumë Renee


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:41 - 02/09/15 |
root

Këngëtarja Nora Istrefi i këndon çdo natë vogëlushes së saj, Renee përpara se ajo të fle gjumë. Këtë herë ka zgjedhur këngën “Broken hearted girl”, nga Beyonce për ta qetësuar të voglën e saj. Vogëlushja mesa duket e ka pëlqyer shumë këtë këngë ndaj dhe i buzëqesh me shumë dashuri nënës së saj. Nora dhe Roberti janë shprehur se që në ditët e para e kanë venë në gjumë Renee-në me muzikë klasike në sfond. Kështu është kur ke prindër muzikantë…

Goodnight everyone

A video posted by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on Sep 1, 2015 at 3:54pm PDT

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas