InstaBIZ

Bleonën në 21 shtator e gjeni në VEVO…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:09 - 02/09/15 |
root

Bleona Qereti ka gati videon e saj të re, të cilën do ta publikoj në 21 shtator. Këtë herë ka zgjedhur ritmet house dhe sigurisht që kënga do të ketë një tekst në gjuhën angleze. Producentët me të cilët këngëtarja seksi ka zgjedhur të bashkëpunojë këtë herë, janë emra të njohur në industrinë e amerikane. Producenti Roccstar është i njohur për bashkëpunimin me reperin Chris Brown, ndërsa regjisori Dennis Leupold ka bashkëpunuar me këngëtare si Jennifer Lopez e Rihanna. Duket se këtë herë Bleona e ka marrë shumë seriozisht dhe “Take you over” pritet të jetë një sukses i saj…

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas