InstaBIZ

Ja kush e pret Ledri Vulën në shtrat


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:02 - 30/11/15 |
root

imageAi është një nga reperat më të sukesshëm dhe të paguar të momentit dhe si i tillë ka shume fansa.

Këtë herë pas koncertit e pret në dhomën e gjumit, jo një vajzë por kolegu i tij, Ermal Fejzullahu.

Këngëtarët kanë qenë në një koncert në Gjermani dhe kanë ndarë bashkë dhomën e gjumit.

 

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas