-Jetë dhe Stil

Horoskopi 30 nëntor, nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:39 - 30/11/15 |
root

Dashi

Çështjet që kanë të bëjnë me lidhjen tuaj do t’ju bëjnë agresiv sot.

Demi

Boll u ankuat për punën tuaj, cdo gjë do të zgjidhet.

Binjakët

Duke punuar si skuadër për një projekt do të arrini rezultate shumë të mirA. Ju do të jepni ide gjeniale.

Gaforrja

Do të surprizoheni në fushën profesionale, kështu që vazhdoni të punoni.

Luani

Do të udhëtoni dhe do të surprizoheni shumë këtë javë.

Virgjëresha

Do të kërkoni ndihmë për të plotësuar të ardhurat financiare të kompanisë që punoni dhe  do t’ju ndihmojë dikush që as nuk ua pret mendja.

Peshorja

Cështje që kanë të bëjnë me marrëdhëniet e dashurisë, do t’ju surprizojnë kështu që bëjini sytë katër.

Akrepi

Punës së lodhshme që keni patur gjithë këto kohë, do t’ja shihni rezultatet shumë shpejt.

Shigjetari

Një projekt kreativ që keni nisur prej kohësh, do ti shfaqë frytet e punës së shpejti.

Bricjapi

Sot do të ndiheni shumë i motivuar për të punuar.

Ujori

Projekte të reja pune, profesione apo edhe familjare do të ndryshojnë jetën tuaj.

Peshqit

Karriera po ju thërret, kështu që përvishjuni punës në rast se doni t’ja dilni mbanë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas