InstaBIZ

Çfarë po tymos Enca në Amsterdam?


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:15 - 30/11/15 |
b.f

Tani që është rritur,Enca mendon se mund t’i bëjë hapur sjelljet e një “vajze të keqe”. Këngëtarja Enca Haxhia ndodhej më 28 dhe 29 nëntor në Amsterdam, për të dhënë koncert bashkë me reperin Noizy. Por këngëtarja 20-vjeçare duket se shfrytëzoi këtë rast për të tymosur lirshëm edhe kanabis. Një nga fotografitë u publikua nga vetë këngëtarja, ndërsa dy tjerat u siguruan nga mediat online.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas