InstaBIZ

Ja cilën këngëtare me famë botërore quan Dafina “motër gjaku”Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:05 - 06/05/16 |
root

Këngëtarja Dafina Zeqiri, ka takuar dhe përqafuar me shumë mall këngëtaren Dua Lipa.

Pasi e ka cilësuar  “motër gjaku” Dafina i është bashkuar komentuesve të saj, duke e cilësuar atë fantastike.

Nuk e dimë nëse njohjet e tyre janë të hershme ( duke qenë se vajzat janë me origjinë kosovare), por që ato kanë marrëdhenie shumë të mirë kjo është mëse e dukshme.

 

image

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas