InstaBIZ

Dedikimi i Rozit për Bleonën: Fama se ndryshoi në raport me miqtëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:13 - 06/05/16 |
root

Ato janë mikesha dhe kolege shumë të ngushta, të cilat e kanë ruajtur miqësinë edhe pse kanë qenë larg.

Bëhet fjalë për Rozana Radin dhe Bleona Qeretin, të cilat marrin pjesë në programin më të ri në Klan, Your Face Sounds Familiar.

Por Rozi ka bërë një dedikim për Bleonën duke e cilësuar si një mike të rrallë që fama nuk e ndryshoi.

” Ja kemi nisur bashkë muzikës, dhe atëhere ishim shumë pak. Kjo vajza për ata që se njohin është një mike e rrallë dhe e shkëlqyer. Unë e dua shumë për njeriun që është dhe që fama nuk e ndryshoi në raport me miqtë”, shkruan Rozi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas