Rajoni

Iu rikthye tumori pas 9 vitesh, përfundon operacioni i Adriana Matoshit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:16 - 01/12/21 |
Opi Nion

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, ka përfunduar me sukses operacionin në tru.

Lajmi është konfirmuar nga kolegët e saj  të cilët kanë thënë për gazetën Ekspress se prej gjysëm ore deputelja ka lënë sallën e operacionit. “Që gjysmë ore  ka përfunduar me sukses operacioni”.

Matoshi njoftoi të hënën se do t’i nënshtrohej një operacioni pasi i është rikthyer pas nëntë vitesh tumori në tru.

“…Tash 9 vite ma vone, tu mos pushu kurre sa duhet, m’kapi lodhje prej angazhimeve te mija te shumta, stresi i akumulum mrena, mbingarkesat, krejt kto m’bonen me menu qe e kom tepru. Ja kom thy limitet vetes. Po aty e kuptova qe tumori ne tru ish rikthy prap”, ka shkruar Matoshi.

 

Pas