InstaBIZ

Ishte në varkë me të birin, zhduket aktorja e famshme


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:22 - 09/07/20 |
el ida

Aktorja Naya Rivera raportohet e zhdukur pasi djali i saj 4-vjeçar u gjet i vetëm në një barkë në Liqenin Piru të Kalifornisë.

Vogëlushi i tha policisë se ishte duke notuar me të ëmën, por ajo nuk u kthye më në varkë.

Sikurse njoftojnë autoritetet, mendohet se aktorja është mbytur në liqen të mërkurën, rreth orës 09:30 të mëngjesit, por trupi i saj nuk është gjetur ende.

Naya Rivera njihet për rolin e Santana Lopez në serialin e Fox, “Glee”. Pas rolit të saj në serialin muzikor (2009-2015), ajo u shfaq në “Devious Maids” dhe “Step Up: High Water.”/Opinion.al

Pas