Te Fundit

Intervista ne Zerin e Amerikes/Pyetjet provokuese te gazetares per Ilir Meten


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:41 - 30/10/15 |
b.f

 

https://www.youtube.com/watch?v=AkceqWeHsc4&app=desktop

KOMENTO (11)

Shkruaj nje koment

  1. Ky fetyr gaforre duhet me pas turp me dal ne media. Se te mundosh ta akuzosh nje gazetare se nuk qenka informuar kjo eshte me teper se turpesi. Se gjoja edhe gjermanet apo edhe qytetaret te shteteve tjera po largohekan per nje jete me te mire, te thihet nga kryparlamentari kjo nuk kaperdihet. Se per ne europ pervec se shqiptaret qe ikun jan edhe romet nga bullgaria dhe moldavia qe dalin e lypin. E nese qeveria e ben ket krahasimm mjer per shqiptaret.

Pas