InstaBIZ

Pritja e ëmbël e Miriam Canit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:36 - 30/10/15 |
root

image

Një tjetër nënë pritet ti shtohet showbiz-it shqiptar dhe ajo është këngëtarja, Miriam Cani. Këngëtarja ka postuar një foto të këpucëve të bebit të saj, të cilin mezi pret ta ketë në krahët e saj. Alban Skënderaj dhe Miriam Cani, çifti i njohur i këngëtarëve, e bënë publik lajmin e shtatzënisë gjatë programit ” X-Factor”, ku ishin të dy anëtarë jurie.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas