Aktualitet

I shqetësuar nga takimi i Metës me Kim? Berisha: E kam mirëpriturBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:09 - 30/09/22 |
Opi Nion

Kreu i PD, Sali Berisha në konferencën me gazeetarët është pyetur edhe për takimin e Kreut të Partisë së Lirisë , Ilir Meta me ambasadorene  SHBA, Yuri Kim.

Berisha tha se nuk është aspak i shqetësuar nga ky takim dhe se sheh si diçka pozitive.

PyetjeA ju ka shqetësuar takimi i Metës me ambasadoren Kim?

Berisha: Unë e kam mirëpritur takimin, nuk ka pse të më shqetësojë, e quaj shumë normal dhe Ilir Meta është ish-president., kryetar i një partie dhe gjëja më normale është takimi. E vlerësoj është pozitiv.

Pas