Aktualitet

17-vjeçari plagos me thikë dhe sende të forta dy të rinj në KavajëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:40 - 30/09/22 |
Opi Nion

Një 17-vjeçar ka lënë të plagosur dy persona ditën e sotme në Kavajë.

Sipas policisë i riu me inicialet F.S, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta ka goditur me thikë 25-vjeçarin me inicialet T.V, dhe me sende të forta 16-vjeçarin me inicialet M.Sh.

Mësohet se, të plagosurit ndodhen në spital për ndihmë mjekësore.

Sakaq, 17-vjeçari është shoqëruar në ambientet e Policisë, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al.

Pas