Te Fundit

Shokuese/I mituri vret me çifte motrën 1 vjeç në Jalë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:13 - 22/10/15 |
b.f

VLORË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në fshatin Jalë të Vlorës. Një fëmijë vetëm 4 vjeç ka marrë çiften e të atit dhe e ka shkrepur. Aksidentalisht plumbi ka kapur motrën e tij vetëm 1 vjeçe. Ajo është dërguar mbrëmjen e së mërkurës në spital por nuk ka mundur të mbijetojë. Burimet nga spitali i Vlorës konfirmojnë vdekjes e foshnjës 1 vjeçe për shkak të plagëve të kokë. Prindërit janë ende në gjendje shoku dhe nuk janë marrë në pyetje, por burime nga policia thotë se ngjarja aksidentale ndodhi për shkak të pakujdesisë me mbajtjen e armëve të gjahut në shtëpi.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas