InstaBIZ

I doli turpi dhe Xhensilës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:18 - 14/09/15 |
root

Xhensila Myrtezaj duket se nuk ka më frikë të “zhvishet”. Në dy klipet e saj të fundit, Xheni ka ndryshuar shumë edhe stilin e të veshurit dhe duket shumë “trendy”. Kohët e fundit ajo ka postuar në Instagram, fotografi që nxjerrin në pah edhe format e saj trupore. Dikur këngëtarja ka qenë shumë fanatike, por mesa duket edhe ajo e ka kuptuar që nëse zhvishesh në showbiz, nuk bën keq.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas