InstaBIZ

Nuse natyrale si Anjeza Shahini…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:40 - 14/09/15 |
root

Këngëtarja Anjeza Shahini, e cila u martua në 7 shtator në Toskana të Italisë, ka zgjedhur të grimohet shumë lehtë. Nëse do ti hedhim një sy fotove të saj artistike shohim që këngëtarja ka preferuar të mos përdor shumë make-up, për tu dukur sa më natyrale. Anjeza dhe bashkëshorti i saj britanik, Pol u lidhën në martesë në një ceremoni shumë familjare dhe larg vëmendjes mediatike.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas