InstaBIZ

I dashuri e komplimenton në Instagram, Luana habit me veprimin e saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:18 - 19/09/18 |
el ida

Ata nuk janë prononcuar asnjëherë për marrëdhënien e tyre, por të gjithë janë të bindur që Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj, menaxheri i saj  janë çift dhe madje një prej më të komentuarve të showbizit shqiptar .Edhe pse  janë parë e fotografuar shumë herë së bashku , duket se Luana nuk do ta bëjë publike lidhjen e saj me Krenarin.

Pasditen e sotme, Luana publikoi në profilin e saj në Instagram një fotografi teksa drekonte në një restorant. Krenari nuk e ka përmbajtur dot veten dhe ka i ka bërë një koment .

“Jashtëzakonisht e bukur”- ka shkruar ai, duke e shoqëruar komplimentin me emojin e një trëndafili.

Si iu përgjigj Luana? Jo vetëm që nuk i ka kthyer asnjë  përgjigje, por as nuk i ka pëlqyer komentin. Dikush mund të mendoje që ajo nuk ka hyrë fare në Instagram , por ajo ishte aktive pasi komentoi në një foto të Marinës të publikuar pak më vonë.

Kjo nuk është hera e parë që Luana nuk i kthen koment Krenarit ne rrjete sociale,herë herë ajo i fshin komentet e tij,e herë të tjera i injoron totalisht ,si kësaj rradhe.

Pas