Kronikë

I akuzuar për korrupsion, arrestohet polici i qarkullimit rrugor


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:38 - 11/09/21 |
Opi Nion

SHCBA  ka arrestuar ditën e sotme një polic të qarkullimit rrugor, i cili akuzohet për korrupsion pasiv.

Sipas News24 efektivi  është identifikuar si Zyber Halili.

Ndër të tjera bëhet me dije  se janë nën hetim dhe disa policë dhe shtetas të tjerë. Ndërkohë pritet njoftimi zyrtar i policisë./Opinion.al

Pas