Sport

Hysaj dhe Rrahmani vijojnë të infektuar me koronavirus


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 10/12/20 |
Opi Nion

Napoli ka njoftuar se Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani kanë dalë pozitiv sërish në testimin e fundit për koronavirus.

Dy futbollistët shqiptarë janë izoluar në banesat e tyre duke respektuar masat e vendosur për COVID-19.

“Të gjithë negativë nga tamponët e realizuar dje, me përjashtim të Amir Rrahmanit dhe Elseid Hysajt, që kanë dalë sërish pozitivë dhe janë izoluar nëpër banesat e tyre, në pritje të tamponit të radhës”, lexohet në komunikatën e Napolit./ Opinion.al

Pas