-Jetë dhe Stil

Horoskopi për sot, 12 shtator 2022Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 12/09/22 |
Opi Nion

Dashi

Edhe këtë ditë të fundit të javës,Hëna është në pozicion të favorshëm për shenjën tuaj, do ta keni më të lehtë të bëni plane me njeriun e duhur. Në aspektin pune, këtë të hënë priten takime të rëndësishme.

Demi

Marrëdhënie dashurore në kahe të kundërta me Peshoren dhe Shigjetarin. Rimëkëmbje graduale në punë. Duhet shumë punë që të shkojnë mbarë.

Binjakët

Duhet plani që një hënë e favorshme,të këtë takime interesante në dashuri. Kini kujdes në raport me kolegët tuaj.

Gaforrja

Dita e hënë do nis me disa dyshime në raportin tuaj, dilema që keni për gjysmën tjetër. Ende një hënë disonante në punë, bëni kujdes.

Luani

Që të keni dhe të ju pëlqen dikush dhe ky pëlqim është i ndërsjellë, përpiquni të bëni gjithçka që është e mundur për të mos humbur rastin. Dëshira për të bërë gjëra në punë, është ripërtërirë.

Virgjëresha

Ditë e favorshme për dashurinë kjo e hënë do jetë ditë shumë e mirë. Jini të vetëdijshëm për angazhimet kur pranoni të përfshiheni në takime biznesi.

Peshorja

Hëna është në kah të kundërt, mund të ketë keqkuptime në dashuri. Me kolegët lërini gjërat t’ju ikin pa u përfshirë në debate.Që gjërat të rrjedhin vet dhe të shkojnë në qetesi.

Akrepi

Në dashuri është një ditë e përshtatshme për të bërë diçka më shumë. Njerëzit e vetëpunësuar do të kenë ide të mira. Dhe vullneti do të shtohet më shumë.

Shigjetari

Nuk është një periudhë e lehtë për dashurinë, sepse jeni të fokusuar në diçka tjetër. Dita në punë është interesante sepse Hëna është në anën tuaj.Dhe gjithëqka do shkoi shumë mirë anë pozitive.

Bricjapi

Ditë e rikuperimit në dashuri kjo e hënë ditë e fundit e javës. Një çështje biznesi do të zgjidhet vetë. Por duhet shumë punë.

Ujori

Këtë të hënë dhe dita e martë do të shtini në shenjë në dashuri. Në punë ka ndryshime. Por duhet të keni kujdes në dashuri sepse do këtë ndryshime të mëdha.

Peshqit

Situata rikuperimi në dashuri, por kujdes në marrëdhëniet e paqëndrueshme. Në punë nuk ju pëlqen një lloj ambienti i caktuar, ndoshta duhet të hidhni mirë sytë përreth.

Pas