Aktualitet

Nis viti i ri shkollor, urimi i Begajt: Suksese në rrugëtimin drejt dijesBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:42 - 12/09/22 |
Opi Nion

Presidenti Bajram Begaj iu ka uruar vitin e ri shkollor mësuesve dhe arsimtarëve. Në një status në “Twitter”,  mesazhi që Begaj përcjell është që t’i shndërrojmë bankat e shkollës në instrumentin që i formëson fëmijët në qytetarët e së nesërmes europiane.

“Iu uroj nxënësve dhe arsimtarëve në të gjithë Shqipërinë një vit të mbarë shkollor. T’i shndërrojmë bankat e shkollës në instrumentin që do t’i formësojë fëmijët e sotëm në qytetarë të përgjegjshëm të së nesërmes evropiane. Suksese në rrugëtimin e përbashkët drejt dijes”, shkroi Begaj.

Pas