-Jetë dhe Stil

Horoskopi 6 nëntor, nga Susan Miller


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 00:00 - 06/11/15 |
root

Dashi

Diçka që keni humbur kohë më parë do ta keni tashmë në duart tuaja. Një mrekulli financiare, apo një patentë shoferi, do t’iu vijë si dhuratë nga qielli.

Demi

Do t’iu marrin mendim për një diçka dhe feedback-u, do të jetë shumë i mirë. Bëni mirë të jeni sa më i sinqertë.

Binjakët

Nëse keni ënderruar diçka kur keni qenë i vogël, do ta shihni tashmë të realizuar në jetën reale.

Gaforrja

Fati në dashuri do t’iu shpëtoj ditën, kështu qëndroni optimist dhe përgatisni diçka gazmore dhe të lezetshme për në mbrëmje.

Luani

Do të merrni lajme të mira, për çështje shtëpie që ia vlen ti festosh.

Virgjëresha

Jeni rrethuar nga një sens integriteti. Nëse iu duhet të kërkoni falje, të premtoni apo edhe të rrëfeni diçka, thuajeni ashtu siç e ndjeni.

Peshorja

Një projekt shumë i rëndësishëm do t’iu vij në duar, kështu që shfrytëzojeni këtë mundësi.

Akrepi

Idetë tuaja kreative do të jenë shumë të larta dhe instikti do t’iu cojë në drejtimin e duhur.

Shigjetari

Ju do të këni fuqi dhe do të ndiheni shumë paqësor shpirtërisht.

Bricjapi

Nëse merreni me teknologji, do të përpiqeni ti lini njerëzit me gojë hapur.

Ujori

Një mendim strategjik për tu rritur në karrierë po fillon të dalë në sipërfaqe. Jini pak të vëmendshëm për ta kapur si mundësi.

Peshqit

Do të keni shumë arsye për tu ndierë optimist dhe kjo do të jetë dita juaj.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas