InstaBIZ

Halloween, Kosovarët të parët!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:25 - 30/10/15 |
b.f

Kosovarët kanë vendosur të sfidojnë duke menduar profesionalisht për maskat e tyre të Halloween. Në Tiranë duket ende e zbehtë përgatitja por prej Prishtinës atmosfera e frikshme ka nisur. Maskat më poshtë janë krijime te studios “Kaci dhe Selma”. 2015-10-30 19.47.412015-10-30 19.48.172015-10-30 19.47.152015-10-30 19.46.30

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas