Aktualitet

Basha: Kemi komunikimet e Tahirit me banden e drogës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:34 - 30/10/15 |
b.f

Kreu i opozitës Lulzim Basha është shprehur në “Opinion”, se ka të dokumentuar komunikimin e Ministrit Tahiri me anëtarë të trafikut të drogës, të arrestuar në Durrës dhe Itali. “Ministri për fat të keq është dokumentuar nga partneret, në komunikim me këta anëtarë të bandës, duke justifikuar që të keqen e kanë nga institucione të tjera dhe jo nga Ministria e Brendshme”.

http://youtu.be/4n3yXkmbNVU

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas