Sport

Grushte në fushë mes futbollistëve të Flamurtarit dhe Albpetrolit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:26 - 07/11/21 |
Opi Nion

Dhuna ëstë shfaqur në fushën e futbollit në ndeshjen e kategorisë së dytë, në sfidën mes Flamurtarit dhe Albpetrolit e zhvilluar në Patos. Pikërisht në minutën e 69-të të takimit Mateo Qarri i Flamurtarit dhe Nimet Meçaj i Albpetrolit kanë grushtuar njëri-tjetrin në fushën e lojës.

Gjyqtari i ndeshjes nuk i ka ndëshkuar të dy me kartonë të kuq, ndërsa loja rinisi pas disa minutave ndërprerje.

Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-1, për Flamurtarin./Opinion.al

 

Pas