Sport

Ndryshim i minutës së fundit, Reja thërret edhe Ernest Muçin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:28 - 07/11/21 |
Opi Nion

Sulmuesi Ernest Muçi do të vihet në dispozicion të Kombëtares A që nga dita e nesërme për dy sfidat e mbetura, ndaj Anglisë dhe Andorrës. Lajmi është bërë i ditur nga FSHF që njofton këtë ndryshim të minutës së fundit në listën e Kombëtares.

Lojtari i Legias së Varshavës ishte në  listën e Kombëtares U-21 për ndeshjet e Europianit ndaj Sllovenisë dhe Kosovës më 12 dhe 16 nëntor, por tashmë në vend të tij është thirrur Eridon Qardaku./Opinion.al

Pas