-Jetë dhe Stil

Gruaja qe peshon 317 kg, seks 7 herë në ditë…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 04:40 - 13/11/15 |
b.f

Kjo grua quhet Pauline Potter dhe ka hyrë në librin e rekordeve Guinnes për peshën e saj që shkon në 317 kg. Mjekët e kanë paraljamëruar se ajo rrezikon të vdesë, nëse nuk ecën dhe nëse nuik bën aktivitet fizik.  Në këto kushte, Pauline ka kërkuar ndihmë nga ish-bashkëshorti dhe ka arritur që përmes seksit 7 herë në ditë, të bjerë 45 kg. 

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas