InstaBIZ

Biznesi i ri i motrave Hoxha: Shesin rrobat e përdorura


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 05:00 - 13/11/15 |
root

Motrat Lori dhe Sara Hoxha, do ti shesin rrobat e tyre të përdorura, në mënyrë që të lirojnë vend nëpër dollapë, por edhe të mbledhin ndonjë të ardhur me qëllim rinovimin e garderobës.

Sara dhe Lori, kanë nxjerrë jashtë përdorimit një pjesë të mirë të veshjeve të tyre, duke i hedhur për shitje në faqen “Depop”.

Sipas postimit të Sarës, një pjesë e të ardhurave do të shkojnë për bamirësi.

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Pas